E-SHOP PROVOZUJE
MEVA-TEC s.r.o.
Chelčického 1228
Roudnice nad Labem
Tel: +420 416 823 401, 181
  Partnerské weby

  Katalog k nahlédnutí 2022

 

Prolistovat si katalog PDF

Objednávka kat. ZDARMA

 

NOVINKY

arr3Tepelný zářič Etna  Etna je světoznámá sopka, chrlící lávu, oheň, teplo a kamení. Jde z ní strach a je... arr3Topidlo Meva - Pyramida plná ohně Tepelné zářiče se zabydlují kromě zahrádek restaurací i pod našimi pergolami a na... arr3Teplogenerátor Meva nejen na stavbu NABÍDKA TOPIDEL A TEPLOGENERÁTORŮ - ZDE Teplogenerátor využijete na chatě či chalupě, v ... arr3Táborák do kapsy Titulek je poněkud zavádějící, protože vařič na dřevo od společnosti MEVA se do kapsy nevejde...


Topidlo Meva - Pyramida plná ohně

Topidlo Meva - Pyramida plná ohně


Tepelné zářiče se zabydlují kromě zahrádek restaurací i pod našimi pergolami a na terasách. Pokud přemýšlíte o koupi takového zářiče, určitě jste neminuli představení zářiče Etna na našich stránkách. Máme pro vás ještě jeden tip, topidlo Pyramida.

 

Zahradní topidlo Pyramida dodává na náš trh taky společnost Meva, stejně jako již zmiňované topidlo Etna. Obě jsme vyzkoušeli sestavit a použít, takže je můžeme doporučit z vlastní zkušenosti.

Při samotném focení a testování lampy u kamaráda jsme si užili příjemný večer. Oheň, ať už v krbu, v kotlíkovém grilu nebo za dvířky kamen je ta nejhezčí televize a stejné je to s mihotajícím ohněm v tepelné pyramidě.

Její výhřevnost je o něco menší nežli u klasické lampy hříbkového tvaru, u které je hořák nahoře. V zavětří na terase nebo v částečně uzavřené pergole či altánu však dokáže příjemnou tepelnou pohodu také vytvořit.

Skleněná trubice s plápolajícím ohněm, ukrytá jen za kovovou mřížkou je opravdu přitažlivá a působivá na první pohled.

Plynová lahev je skrytá za nerezovými dvířky ve spodní části pyramidy. Horní část, ve které je skleněná trubice, pokračuje kovovou mřížkou. Na konci trubice sedí kryt hořáku s odraznou stříškou. Moderní design sluší dřevěné pergole i terase obložené kamenem či terasovému balkonu v novostavbě.

Skládání topidla není složité, podle přiloženého návodu to zvládnete, jen si návod dobře prohlédněte.

My jsme byli rychlí a připevnili jsme například packy na zajištění mřížek dřív, než jsme nasadili části mřížek do sebe, takže jsme šroubky museli opět povolovat, ale to byl jen detail.

Topidlo je opatřeno kolečky pro snadné přemisťování nebo jej můžeme připevnit k pevnému podkladu, záleží na nás, jestli jej chceme pod pergolou nebo na terase přemisťtovat nebo zda mu vymezíme stálé místo. Aby se plynová lahev v podstavci neposouvala, je přichycena k držáku u zadních dvířek pomocí pásky.

Piezoelektrické zapalování nám umožní snadno a pohodlně lampu kdykoliv zapálit bez použití sirek, jen musíme mít k zapalovači tužkovou baterii.

K topidlu si pořiíme plynovou nádobu od renomovaného prodejce, který zaručí, že je bezpečně naplněna.

S topidlem můžeme sezonu pod pergolou začít o měsíc i více dříve, stejně tak na podzim si ji naopak velmi prodloužit. Nepříznivé počasí ani zima nás nezaskočí. Pořídime-li si i malý gril, můžeme si příjemné posezení a grilovačku s přáteli dopřát až do opravdu chladných večerů.

Topidlo Meva - Pyramida plná ohně

Kamarád, u kterého jsme topidlo Pyramida fotili, si je vyzkoušel a zalíbilo se mu tak, že si je hned zakoupil a už se těší na to, jak si užije posezení pod pergolou ještě nejméně měsíc a pokud stihne pergolu částečně uzavřít z návětrné strany, jak má v plánu, že bude grilovat na zahradě ještě v listopadu. Schválně se k němu půjdeme podívat.

 

19.09.2013 Pavel Zeman (text a foto)

 


© 2015 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek a eshopů
www.mevatec.cz - Kontejnery, koše, popelníky Kuchyně, koupelny Doplňky pro dům byt a zahradu Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy Ohňostroje Litoměřice
Plastová okna Roudnice nad Labem | Toptezadarmo.cz - topte zadarmo, kotle Viesmann - Mobilní kotelny |
Ski centrum Litoměřice. Prodej, servis a půjčovna lyží a lyžařského vybavení. | Designové plakáty a bytové doplňky v severském stylu.
YjAzNDA0M